Arama Motoru
Katologlarımız
Linkler
Adalar Duvar Kağıdı
Ataşehir Duvar Kağıdı
Beykoz Duvar Kağıdı
Çekmeköy Duvar Kağıdı
Kadıköy Duvar Kağıdı
Kartal Duvar Kağıdı
Maltepe Duvar Kağıdı
Pendik Duvar Kağıdı
Sancaktepe Duvar Kağıdı
Sultanbeyli Duvar Kağıdı
Şile Duvar Kağıdı
Tuzla Duvar Kağıdı
Ümraniye Duvar Kağıdı
Üsküdar Duvar Kağıdı
Arnavutköy Duvar Kağıdı 
Avcılar Duvar Kağıdı
Bağcılar Duvar Kağıdı
Bahçelievler Duvar Kağıdı
Bakırköy Duvar Kağıdı
Başakşehir Duvar Kağıdı
Bayrampaşa Duvar Kağıdı
Beşiktaş Duvar Kağıdı
Beylikdüzü Duvar Kağıdı
Beyoğlu Duvar Kağıdı
Büyükçekmece Duvar Kağıdı
Çatalca Duvar Kağıdı
Esenler Duvar Kağıdı
Esenyurt Duvar Kağıdı
Eyüp Duvar Kağıdı
Fatih Duvar Kağıdı
Gaziosmanpaşa Duvar Kağıdı
Güngören Duvar Kağıdı
Kağıthane Duvar Kağıdı
Küçükçekmece Duvar Kağıdı
Sarıyer Duvar Kağıdı
Silivri Duvar Kağıdı
Sultangazi Duvar Kağıdı
Şişli Duvar Kağıdı
Zeytinburnu Duvar Kağıdı
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
   Manzaralı   duvar  kağıdı  nedir ? manzaralı  duvar  kağıdı  atahome  duvar  kağıdı  olarak  imalatını yaptığımız  bir alandır. hayallerinizi  yaşam  alanlarınıza  taşıdığımız  muhteşem bir  olgudur .minumum   fira  ile  ebatlarını sizin  belirlediğiniz  bir   manzarayı  size  özel  ebatlandırıp imalatını  yapıyoruz. dilerseniz  kendiniz  veya  ustanız  .dilerseniz  bizim ustalarımız uygulamasını yapıyor  .duvarınızın  en  ve  boyunu   5 cm   ekleyerek  çarpıyor  m2  yi  buluyorsunuz. poster kuşe  kağıt  baskılı ürün    m2   35  tl  .vinil  ithal duvar  kağıdı  baskılı   ürün  m2  55  tl  olarak hesaplıyorsunuz . dilediğiniz  adrese  kargo  ile  gönderebiliyoruz  .sizlerle  birlikte olmaktan  keyif alıyoruz .                                                              
 
 
 
 
 
CE
 
  CE işareti malların serbest dolaşımını sağlamak amacıyla Avrupa Birliğinin 1985 yılında oluşturduğu Yeni Yaklaşım çerçevesinde uygulanan bir sağlık ve güvenlik işaretidir.
   CE işareti üzerine iliştirildiği ürünün insan,hayvan ve çevre açısından sağlıklı ve güvenli olduğunu gösteren Avrupa Birliğinin Yeni Yaklaşım Direktiflerine uygunluk işaretidir.
   CE işareti bir kalite simgesi olmayıp üzerine iliştirildiği ürünün ilgili yönetmeliğin tüm gereklerini karşıladığı anlamına gelen ve AB üyesi ülkeler arasında malların serbest dolaşımını sağlamak amacıyla ortaya çıkan bir işarettir.

 

 

12   /  haziran : 1984  yani  bu  günkü  gündü  .istanbul  aksarayda  tarkan  paşanın  evinde  duvar  kağıdı  uyguluyorduk   .yerli  duvar kağıtları .  dekor  markalı  desenli  olduğu  için  metal  çıtayla  kesim  yapıyorduk.  kağıtları  yırttığımızı  sanıp   bize  neden  kağıtlarımı  yırtıyorsunuz  siz  delirdinizmi diye  bağırmaya  başlamıştıki  biz  gülmekten  yerlere  yatıyorduk. paşanın  bağırması  hala  kulaklarımda  çınlıyor.

 

 

Ata Home Duvar Kağıdı yetkilileri 1980 lerde Unkapanı İ.M.Ç.de çırak olarak başladıkları Duvar Kağıdı faaliyetlerini kesintisiz olarak bu günlere taşımayı bilmiştir.

Geçen bu süre içerisinde ağırlıklı olarak Kadıköy    ümraniye   üsküdar    ataşehir  beykoz  maltepe   kartal sancaktepe yeşilvadi  tepeören bölgesinde faaliyette olan kuruluş binlerce kurumsal ve bireysel müşterinin dekorasyon sorunlarını çözmüştür.

Müşterilerine daima güler yüzle cevap veren yetkililer uzun vadeli müşteri ilişkisine ayrıca önem vermektedir.

Peki neden? Çünkü dekorasyon hizmetleri müşterinin mekanında   namahreminde olduğundan güven her şeyden önde gelmektedir, ve kuruluş hizmeti veren elemanların sebep olabileceği sorunları çözmekle kendisinin mükellef olduğunun bilincindedir.

30 yıllık tecrübesiyle güven duygusunu harmanlayan, Ata Home Ataşehir Duvar Kağıdı mutlu müşteri portföyü yaratmak amacıyla basta büyük markalar olmak üzere dünyanın en iyi markalarını sizlere gururla sunmaya devam ediyor.

İnsan odaklı çalışmayı prensip edinen kuruluşumuz; sizlerin mutluluğuyla keyif alıyor.

Bu hedefler istikametinde gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.

A’dan Z’ye tüm dekorasyon sorunlarınıza profösyönel çözümler bilgi dağarcığımızda mevcuttur.

15/  12/  2011    tarihinde  istanbul   maltepe,de   hadise  hanı,mın  2    yaşındaki kızının  çocuk odasına  .hello kiti  ve  miki mağus  duvar kağıtlanı  uyguladığımızda   .çocuğun  miki   mağusdaki   pembe  papuçları  tutmaya çalışması  .uygulama  boyunca  odasından  çıkmadan  sevincini  bizimle  paylaşması.  ata  home duvar kağıdı  adına çok  gurur  verici olmuştu.

 

21/03/211 :istanbul  beyoğlu   nevizade  sokakta  .balıkcı kadir  babanın  yerinde  2.   katın   tavan havuzuna  .fosforlu  duvar  kağıdı  uyguladığımız,da  .ışıklar  yanınca   insanların   sokakta   toplanıp . duvar kağıdı,nı  uygulama  yaptığımız  tavana  bakarak  .bu  nasıl  bişey  böyle diye  aralarında  konuşmaları. ata home   duvar kağıdı  adına   mutlulukdan  dört  köşe  olmamıza  neden  olmuştu.

                                                  Alman ithal duvar kağıdı birinci sınıf ve kalitede silinebilir özelliğe sahip üründür. İthal alman duvar kağıtları bu yılın en çok satan ürünleri arasındadır.  silinebilir ve yıkanabilir olmasından dolayı sağlıklı ve hava alma özelliğine sahiptir. Bir başka özelliği de alman ithal duvar kağıdının ileriki yıllarda boya yapmanız gerektiğinde ürün üzerine su bazlı boyalar ile iki kat boya yaparak uzun yıllar kullanılabilmesidir. modern desen ve yüksek renk kalitesine sahip olan ithal alman duvar kağıdı   her   mekanda  rahatlıkla uygulanabilir. Alman ithal duvar kağıdı çok kolay silinebilir , uygulama sonrasında hava kabarcığı veya ek yerlerinde kalkma yapmaz.  ithal duvar kağıdı için . atahome   doğru  seçim.


                                        1984  yılında   aksarayda . bir  emekli  albayın  evinde   .yerli  duvar kağıdı  uygulamsı yapıyorduk .desenli  duvar  kağıtlarını    düzgün  bir  çıtayl a   kesiyordum .albay   başıma  dikildi  sen  neden  kağıtlarımı  yırtıyorsun  dedi .ben  yerden  başımı  kaldırıp  şöyle  sert  bir  baktım yüzüne .dahada  sinirlendi  ne bakıyorsun öyle  dedi .sen  bu  işi  biliyorsan  neden  bizi  çağırdın  dedim . buna  çok  daha sinirlendi  ,ve sen  nasıl  konuşuyorsun  benimle ? ben emekli  bir albayım  dedi.    olabilir dedim  .dur  seni  vuriyimde  gör  bakalım dedii.  gülerek  o  nasıl  oluyor  dedim  .şimdi  görürsün  nasıl  olduğunu dedi.  ve  kadın  nerde  benim silahım  getir  çabuk  derken   . aniden  yere  yığıldı  kendinden  geçti .hanfendi  korktu  üzüldü  .ilaçlarını  getirdi  .sütcü  mehmet  usta  bana  sen çık  git  burdan  ayıldığında  seni  görmesin  bu  sefer kesin ölür  başımıza  iş almayalım  dedii. 18  yaşında  idim  .o gün  duvar  kağıdı  uygulama  işini  bırakıp  sinemaya  gitmiştim  .                                                                                                                                          

İTHAL DUVAR KAĞIDI UYGULAMASIDeco_2384157
İTHAL DUVAR KAĞIDI UYGULAMASIDeco_39107236
İTHAL DUVAR KAĞIDI UYGULAMASDeco_23955559I
İTHAL DUVAR KAĞIDI UYGULAMASDeco_55806037I
İTHAL DUVAR KAĞIDI 16.5:m2 fırsat ürünü
Deco_87418259
Deco_25076389
Deco_40252846
İTHAL DUVAR KAĞIDI UYGULAMASIDeco_2364270
Deco_101060548